Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Nieruchomości Spółka zoo

Chojnowska 56-58 Legnica

Mapa

508 198...

508 198 062

509 160 766

biuro nieczynne

www.nieruchomosci.legnica.pl/

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Nasza Firma jest młodym, dynamicznie rozwijającym się biurem nieruchomości, powstaliśmy w roku 2000.

Oferujemy miłą i szybką obsługę formalno-prawną przeprowadzanych transakcji. Reprezentujemy interesy klienta, oszczędzając jego cenny czas.

W sposób profesjonalny załatwiamy powierzone zlecenia w zakresie obrotu nieruchomościami. Służymy pomocą i doświadczeniem. Staramy się pracować zgodnie z prawem i etyką zawodową.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami.

Zajmujemy się kompleksowym pośrednictwem w kupnie i sprzedaży:
- mieszkań,
- domów,
- lokali,
- siedlisk,
- gospodarstw,
- działek,
- innych nieruchomości.

Pośredniczymy w wynajmie: mieszkań, domów, lokali.

Jeśli są Państwo zainteresowani kredytem hipotecznym, pomagamy również w uzyskiwaniu korzystnej oferty ze strony banku. Przygotujemy Państwo i pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności. Wielu naszych klientów nabyło już swoją wymarzoną nieruchomość w oparciu o skuteczny i tani kredyt hipoteczny.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

122

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Nieruchomości Spółka zoo

Filtruj

190 000 zł1 900 m² 100 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: stdoc9234 działka budowlana W rzeszotarach 19 arów Idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana...

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł80 m² 7 375 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

NR oferty: sbdoc9233 powierzchnia domu: 80 m2 powierzchnia działki: 17 arów Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom o powierzchni ok. 80 m2, położony...

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,76 m² 59 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Krzykach ul. Hirszfelda | Jasne | Umeblowane | Dostępne od 1 czerwca Do wynajęcia komfortowe i bardzo dobrze...

Szczegóły ogłoszenia

3 306 190 zł17 401 m² 190 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opis sprzedaż Nr oferty: stdoc8804 Kategoria: działka Lokalizacja: gniewomirowice, gmina Miłkowice, 5 km od centrum Legnicy. Powierzchnia: 17 401m2 Działka...

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł2 918 m² 126,80 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż Nr oferty: stdoc8615 Kategoria: działki z warunkami zabudowy Lokalizacja: legnica Powierzchnia działki: o powierzchni od 2900 m2 do 5500...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 684 zł39,96 m² 7 900 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nr oferty sldoc8944 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 39,96 m2 ilość pokoi: 2 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł...

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł57 330 m² 78,49 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:57 330 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5880 Kategoria: kompleks obiektów produkcyjno-magazynowcyh Lokalizacja: chojnów Powierzchnia działek: 5,7 ha Dojazd: droga...

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł56 m² 6 160,71 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Sprzedaż nr oferty : sldoc8995 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 56 m2 ilość pokoi: 2 piętro: parter Piwnica Na sprzedaż 2 pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł2 342 m² 294,62 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Promocja! Opis projekt inwestycji deweloperskiej klasztor Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w Legnicy, w województwie...

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł8 800 m² 100 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Nr oferty: stdoc9022 Kategoria: działka Lokalizacja: pielgrzymka powierzchnia - 8800 m2 opis Przedstawiamy na sprzedaż działkę pięknie usytuowane...

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł76,57 m² 4 819,12 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedaż nr oferty : sldoc8988 kategoria: mieszkanie miasto: miłkowice powierzchnia: 76,57 ilość pokoi: 3 piętro: II Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²70 m² 3 150 zł

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wynajem nr oferty: wldoc1161 powierzchnia: 70 M2 lokalizacja: legnica, kopernik Kategoria: lokal usługowy- biurowy Liczba pomieszczeń: 2 Piętro:...

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 373 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5193 Kategoria: dom wolnostojący z garażem w bryle budynku Lokalizacja: ziemnice, gmina Kunice Powierzchnia: 170m2 Pokoje:...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł254 m² 3 740,16 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:332 m²

Nr oferty: sbdoc9041 Kategoria: dom w zabudowie szeregowej Lokalizacja: legnica, dolnośląskie, tarninów Powierzchnia: 254 m2 Pokoje: 6 Na sprzedaż dom...

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł257 m² 11 669,26 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż Nr oferty: sldoc4584 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: legnica Dzielnica: stare Miasto Powierzchnia: lokal użytkowy wraz z działką - 527 m2...

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł750 m² 1 066,67 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedaż: nr oferty: sbdoc7255 Kategoria: hala magazynowa Miasto: legnica Lokalizacja: okolice centrum Powierzchnia: 750 m2 opis Hala produkcyjno-magazynowa...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 391 m²

NR oferty: sbdoc9115 Na sprzedaż urokliwy dom z potencjałem agroturystycznym gmina Męcinka, tereny górskie Powierzchnia użytkowa: 150 m2 + poddasze do...

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 200 m² 240,83 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

NR oferty: stdoc9195 Na sprzedaż działka budowlana 12 arów | Piotrowice k. Jawora | 289 000 zł Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu...

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż Nr oferty: stdoc9020 Kategoria: działki Lokalizacja: dobroszów opis Przedstawiamy na sprzedaż cztery działki pięknie usytuowaną z dostępem...

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²120 m² 9 000 zł

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem Nr oferty: wldoc7660 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: legnica Dzielnica: ścisle Centrum Powierzchnia: 120m2 opis Do wynajęcia lokal znajdujący się...

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł72,07 m² 5 133,90 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Sprzedaż nr oferty : sldoc9026 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 72,07 m2 ilość pokoi: 3 piętro: 3 Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż Nr oferty: sldoc7369 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: legnica Ulica: chojnowska Powierzchnia: 140 m2 Ilość pokoi: 4 Piętro: 0 opis Do sprzedaży...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł102 m² 4 401,96 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż nr oferty : sldoc8919 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, centrum powierzchnia: 102 m2 + 6,4 m2 piwnicy ilość pokoi: 3 piętro: parter...

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł3 974 m² 805,23 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 979 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc6568_1 Kategoria: obiekt biurowo-magazynowy z placem i lokalami handlowymi Lokalizacja: legnica Powierzchnia hali: 810 m2...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 186 m² 1 011,80 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 404 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc6377 Kategoria: budynek magazynowy i zaplecze socjalno-biurowe Miasto: legnica Lokalizacja: okolice centrum Powierzchnia: 1100m2...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,60 m² 8 989,07 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty: sldoc9128 Na sprzedaż jednostronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,6 mkw. Znajduje się ono na parterze w bloku,...

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł54 786 m² 51,09 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NR oferty: stdoc9214 wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna Z zespołem pałacowo-parkowym 5,48 ha ul. Myśliwska, legnica Na sprzedaż unikalna...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: sbdoc9189 Na sprzedaż działki budowlane w Raszówce, gm. Lubin idealne pod zabudowę jednorodzinną! Oferujemy atrakcyjne działki...

Szczegóły ogłoszenia

26,46 zł/m²189 m² 5 000 zł

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem Numer ogłoszenia: sldoc8104 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: legnica Dzielnica: obręb Fabryczna Ulica: rycerska Powierzchnia: 189,11 m2 opis...

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł302 m² 1 655,63 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: sbdoc9227 Na sprzedaż działki rekreacyjne z domkami Rokitki, nad jeziorem Oferuję na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości położone...

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedaż nr oferty: wldoc8474 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, rataja powierzchnia: 100 m2 ilość pokoi: 4 piętro: i balkon - 2 piwnica - 2 Do...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 500 m² 1 000 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc6378 Kategoria: budynek magazynowy i budynki socjalno-biurowe Miasto: legnica Lokalizacja: okolice centrum Powierzchnia: 2100m2 +...

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: stdoc9125 Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów w korzystnej lokalizacji, w miejscowości Rzeszotary. Działka posiada dostęp...

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł179,20 m² 4 436,38 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą 179,2 m , ul. Tatarska Szukasz przestrzeni z charakterem, która łączy w sobie historię,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł126,39 m² 4 351,61 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc8735 Kategoria: dom Lokalizacja: turów gm. Ścinawa Powierzchnia: 126,39 m2 Powierzchnia działki: 878 m2 Dom jednorodzinny na nowym...

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż: nr oferty: stdoc7665 Lokalizacja: gm Miłkowice Powierzchnia działki: od 1200 do 1552 m2. Opis: na sprzedaż działki w gminie Miłkowice,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 456 zł59,23 m² 7 200 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty sldocm1 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 59,23 m2 ilość pokoi: 3 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł...

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł52,70 m² 7 020,87 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

NR oferty: sldoc9229 Na sprzedaż: przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe Legnica, zosinek Szukasz miejsca, do którego można wprowadzić się od...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:163 m²

Opis sprzedaż Lokalizacja - Prochowice Kategoria: kamienica , 2 piętra Powierzchnia domu: około 200 m2 opis Przedstawiamy na sprzedaż kamienicę...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 418 m² 210,86 zł/m²

Krzysztof Krzak

Krzysztof Krzak

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż Nr oferty: stdoc7151 Kategoria: grunty orne Lokalizacja: legnica Powierzchnia 1418m2 opis Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1418m2....

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij